Kurumsal

Şirket Profili

Az maliyet ile daha verimli ve hatasız robot uygulamaları.

Günümüz endüstriyel alanlarında farklılık gösteren iş şartlarına göre, daha az bir maliyetle ve en üst düzeydeki verimlilikle robot otomasyon sistemlerinin kullanımı artmakta ve yaygınlaşmaktadır. Bu bağlamda insan gücünün yetersiz kaldığı ya da üretimde devamlılık gerektiren koşullarda robotlar en esnek yardımcı olarak kullanıma göre uyarlanmakta olduğu gibi imalat hatalarını da meydana gelmeden önlemektedir. İşçilik maliyetlerinin de ayrıca yüksek oluşu gelişen firma işleyişinde ayrıca robot kullanımını daha da zorunlu kılmaktadır.

Müşteri odaklı robot otomasyon çözümleri…

25 yıllık üretim teknolojilerindeki tecrübe ve becerisini, Roboride Endüstriyel Robot Otomasyon Eğlence Sistemleri bünyesinde birleştiren firmamız farklı talepler için robot destekli mekatronik çözümler sunmaktadır. Mühendislik çalışmalarının yanı sıra danışmanlık, bakım ve servis hizmetlerini de karşılayan Roboride Endüstriyel Robot Otomasyon, proje, taahhüt ve iş planlaması gibi müşteri odaklı çözümler sunmakta ve iş ortaklığı yapmaktadır.

Her marka ve tür robot için kurulum ve servis desteği…

İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye’nin birçok bölgesine anahtar teslimi projeler ve otomasyon sistem uygulamaları kurmaktadır. Roboride tasarım bölümünde ise bünyesindeki mühendislerle birlikte Ar-Ge desteği sağlanmakta ve müşteri ihtiyaçlarına uygun sanal otomasyon çalışmaları yapılmaktadır. Roboride Endüstriyel Robot Otomasyon firması, sektördeki diğer robot otomasyon firmalarından farklı olarak, günümüzde üretilen belli başlı tüm robot markalarına ayırt etmeksizin kurulum, servis ve eğitim desteği sağlamaktadır.

Yeni nesillere robotu anlatmak…

Tüm bu çalışmaların yanı sıra, eğlence maksatlı robot kullanımını uygulayan dünyadaki ikinci firma olan Roboride Endüstriyel Robot Otomasyon, eğlence sektörüne de yeni bir soluk kazandırmıştır. Tamamıyla Türk mühendis ve çalışanlarının katkılarıyla tasarımı ve dijital ortamda ön çalışmaları tamamlanan Roboride Robotik Eğlence Sisteminin CE ve güvenlik şartnamelerine uygun olarak üreten firmamız Türkiye’de bir ilki yaşatmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Patent ve isim haklarının da tescillenmesiyle ülke genelinde haklarını koruma altına alan Roboride Endüstriyel Robot Otomasyon şirketi önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde eğlence amaçlı robot sistemlerini yaygınlaştırarak, yeni nesiller içinde robot kullanımını yaygınlaştırmayı ve robotun hayatımıza kattığı kolaylıkları daha iyi anlatmayı amaçlamaktadır.

Türkiye’de yapılmamış olanı yapmak, sıradışı, işletmelere özel robotik sistem çözümleri sunmak idealimize odaklandığımız son 6 yıllık süreç, bizlere gelecek projeler için umut veriyor.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Robotik sistemler / otomasyona geçiş planlarınızı birlikte değerlendirmeye ne dersiniz?