Kurulum ve Devreye Alma

Roboride Robotik Otomasyon

Robot Kurulum ve Devreye Alma Çözümleri

Üstlenilen otomasyon sistemi proje çalışmalarının üretim sonrası testleri, öncelikli olarak Roboride bünyesinde yapılır ve işlevsellik kalite kontrolleri gerçekleştirilir. Yürütülen Toplam Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde alınan uygunluk raporları sonrasında müşteriye otomasyon sisteminin çalışmaları sunulur ve numune çalışmaları gerçekleştirilir. Müşteriden alınan ön onay neticesinde, sistemin müşteri sahasına sevkiyat gerçekleştirilir. Kurulumu ve montajı müşteri sahasında yapılan otomasyon sisteminin devreye alma işlemleri neticelendirilmiş olur.

Müşteri beklentilerine karşılık olarak, projenin her aşaması hakkında bilgi paylaşımı karşılıklı olarak yapılmakta ve otomasyon sistemi hakkında fikir sahibi olması sağlanmaktadır. Uzun süreçli sürdürülebilir ticari ilişkinin gereği olarak sağlanan hizmetler sadece ürünlerin teslimi ile son bulmamakta, teslim ve garanti süreci ardından da Roboride, servis hizmeti sunmayı ve çözüm üretmeyi sürdürmektedir.

Müşteri mutluluğu ilkemiz, sadece ürünün kaliteli ve ekonomik maliyetle piyasaya arz edilmesi değil, zamanında ürün teslimi ve teknik servis taleplerine hızlı aksiyon alınması gerekliliği temelleri üzerine kuruludur.

Gelişen otomasyon teknolojilerini yakından izlemeyi sürdüren Roboride, şirket vizyonu olarak gelen tüm taleplere, üstlendiği misyon çerçevesinde cevap vermeye çalışmaktadır. Tüm şirket personeli bu sorumluluk bilinci ile çalışmalarını sürdürürken, teknik açıdan yeni gelişmeleri takip etmekte ve eğitimler almaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızın bir parçası olarak farklı firmaların kurulumunu yaptığı otomasyon sistemleri ve ekipmanlar içinde, müşteri ihtiyacı olması durumunda servis hizmeti verilmekte ve çözümler sunulmaktadır.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?