Pres Robotik Otomasyon Projelendirme

Projelendirme

ROBORIDE Endüstriyel Robot Otomasyon firması, gelen talepler doğrultusunda robotlu otomasyon sistemlerinin kurulumu ve mühendislik hizmetleri vermektedir. Farklı sektörlere ait imalat ve yardımcı otomasyon işlemlerini büyük titizlikle tetkik ederek istenilen özelliklere uygun projelendirme çalışmaları hazırlamakta ve öngördüğü çalışmaları öncelikli olarak sanal ortamlarda hayata geçirerek testlerini yapmaktadır. Endüstriyel robotları, tasarladığı otomasyon sistemlerinde kullanmakla birlikte projenin tümünü oluşturacak yan parçaların tasarımını ve imalatını iç bünyesinde gerçekleştirmektedir.

ROBORIDE firması 25 yıllık üretim teknolojilerindeki tecrübesini, bünyesinde bulunan nitelikli mühendis kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin şekilde kullanırken, teslim aldığı projelerde kaliteli çözümler sağlar.

Gereksinimlerin karşılanmasında gerçekleştirilen tüm çalışmaların hedefi, öncelikli olarak müşteri menfaatlerinin gözetilmesidir. Otomasyon sisteminin içeriğinde yer alacak robotun seçimi, otomasyon alan planının (layout plan) hazırlanması ve sistemi oluşturacak (gripper/tutucu kol, fikstür, pnömatik valfler, plc kontrolleri v.b.) tüm parçaların tasarımı, verimli kullanıma uygun nitelikte ROBORIDE tarafından gerçekleştirilmektedir.

Projelendirme Aşamaları:

  • Müşteri talebinin oluşması,
  • Yapılacak işlemin müşteri sahasında incelenmesi (fotoğraf, teknik resim, numune kabulü),
  • Otomasyon sistem tasarımı ve ön taslak çalışmaları,
  • Sanal ortamda sistem 3D çizimi, analizi ve stres testlerinin tamamlanması,
  • Tasarım çalışmalarının ve maliyet raporunun müşteriye sunumu,
  • Otomasyon sistem projesinin müşteri tarafından onayı,
  • Fiyatlandırma ve teklif sunumu,
  • Sözleşmenin hazırlanması ve tarafların onayı.
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevrimiçi destek alın. İletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?